Dziś jest: 29 Lipiec 2021
Imieniny obchodzą:
Marta, Olaf, Flora

   

NASZ TALENT - Łazy 2021

NASZTALENT2021mokPrzed nami kolejna edycja Gminnego Festiwalu NASZ TALENT. Konkurs skierowany jest do Przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych, ponadpodstawowych oraz studentów (do 26 roku życia) będących mieszkańcami Miasta i Gminy Łazy. Festiwal składa się z kilku etapów. Pierwsza część festiwalu odbędzie się w formie online. W zależności od sytuacji epidemiologicznej zarówno terminy jak i formy poszczególnych etapów mogą ulec zmianie. Pierwszym krokiem jest zapoznanie się z regulaminem, wypełnienie karty zgłoszeniowej wraz z oświadczeniami, dołączenie fotografii uczestnika, nagranie prezentacji audio-video i wysłanie materiałów do dnia 21.03.2021r. na adres meil: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Festiwal „Nasz Talent“ jest konkursem wokalnym o zasięgu gminnym. Festiwalowi przyświecają takie cele jak: umożliwienie młodym wykonawcom z terenu Gminy Łazy prezentacji i konfrontacji swoich umiejętności wokalnych, kształcenie estradowe finalistów podczas warsztatów muzycznych, prób estradowych oraz poznaniem możliwości pracy w studiu nagrań i zdobycie doświadczenie w pracy z akompaniatorem - mówi Grzegorz Piłka, dyrektor MOK w Łazach.

 

Na podstawie nagrań Jury wyłoni finalistów Festiwalu, którzy wezmą udział w warsztatach oraz nagraniach Audio-Video prezentacji finałowej przekazanej do oceny przez niezależne Jury. Komisję Jury przesłuchań eliminacyjnych,  półfinałowych i finałowych stanowią osoby niezwiązane z uczestnikami festiwalu.

 

Partnerzy Festiwalu: Gmina Łazy, Mała Akademia Gitary.

 

Patronat Medialny: Echa Łaz, iTV Region, Jura.24, Media Zawierciańskie.

 

REGULAMIN

 

KARTA ZGŁOSZEŃ

 

 

NASI PARTNERZY

NASZ FESTIWAL

 

Miejski Ośrodek Kultury

moklazy.pl

 

ul. Kościuszki 5, 42-450 Łazy,

 

tel. (32) 67-29-453, 67-29-431

fax: (32) 67-29-453

e-mail: sekretariat@moklazy.pl

 

Biuletyn Informacji Publicznej:

bip.moklazy.pl