Dziś jest: 21 Maj 2019
Imieniny obchodzą:
Tymoteusz, Wiktor, Kryspin

   

Gmina Łazy zagra z WOŚP

Gmina Łazy zagra z WOŚP11 stycznia po raz 23 w całej Polsce zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Celem tegorocznego finału jest podtrzymanie wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów. Tradycyjnie Gmina Łazy zagra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Od rana na terenie całej Gminy Wolontariusze będą prowadzić zbiórkę środków pieniężnych. 

 

W Parku Wodnym "Jura" od godziny 10.00 do godziny 18.00 odbędzie się kurs nurkowania z akwalungiem prowadzony przez profesjonalną szkołę nurkowania i żeglowania "Anemo". Dodatkowo będzie prowadzona nauka pływania a wolontariusze WOŚP z powiatu zawierciańskiego mogą w sobotę i niedzielę przez godzinę bezpłatnie skorzystać z pływalni w Łazach. Wolontariusze WOŚP z Gminy Łazy mogą korzystać w tych dniach z pływalni bez ograniczeń. 

 

Od godziny 15.30 na placu przy fontannie będzie można obejrzeć m.in.: występy artystyczne, pokazy i prezentacje. Jak co roku odbędzie się licytacja. Gwiazdą tegorocznego finału WOŚP w Łazach będzie grupa Animal Section. Koncert zespołu odbędzie się o godzinie 19.00.

 

Tradycyjnie, tuż przed 20:00 Organizatorzy zaproszą do wspólnego wysłania „Światełka do nieba”.

NASI PARTNERZY

NASZ FESTIWAL

 

Miejski Ośrodek Kultury

moklazy.pl

 

ul. Kościuszki 5, 42-450 Łazy,

 

tel. (32) 67-29-453, 67-29-431

fax: (32) 67-29-453

e-mail: sekretariat@moklazy.pl

 

Biuletyn Informacji Publicznej:

bip.moklazy.pl