Dziś jest: 29 Lipiec 2021
Imieniny obchodzą:
Marta, Olaf, Flora

   

Światełko do nieba zakończyło 23 finał WOŚP w Łazach

Światełko do nieba zakończyło 23 finał WOŚP w ŁazachGmina Łazy tradycyjnie zagrała z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Od wczesnych godzin porannych wolontariusze WOŚP prowadzili zbiórkę środków finansowych na terenie Gminy Łazy. Celem tegorocznego finału było podtrzymanie wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów. Od godziny 15.30 na placu przy fontannie można było obejrzeć m.in.: występy artystyczne, pokazy i prezentacje. Na scenie zaprezentowali się wykonawcy z Łaz jak również zaproszeni goście. Gwiazdą tegorocznego finału WOŚP w Łazach była grupa Animal Section.

 

Dużym zainteresowaniem cieszyła się także aukcja gadżetów i karnetów przekazanych na rzecz WOŚP. Gadżety na tegoroczny finał przekazała również Anna Nemś – Poseł na Sejm RP. 
W Parku Wodnym "Jura" odbył się m.in.: kurs nurkowania z akwalungiem prowadzony przez profesjonalną szkołę nurkowania i żeglowania "Anemo", a wolontariusze WOŚP z Łaz mogli korzystać z pływalni bez ograniczeń. Wolontariusze WOŚP z powiatu zawierciańskiego mogli w sobotę i niedzielę przez godzinę bezpłatnie skorzystać z pływalni w Łazach. 

 

Finał WOŚP zakończyło tradycyjne światełko do nieba - kliknij tutaj

 

Więcej zdjęć - Galeria


Czekamy na oficjalne podsumowanie zbiórki 23 finału WOŚP. Zebrana kwota na godzinę 22.00 to: 28 082,45zł. 

 

SZTAB WOŚP w Łazach składa podziękowania: Urząd Marszałkowski, Anna Nemś – Poseł na Sejm RP, Piekarnia – Jan Nowak, Apteka "Radix", Biuro ubezpieczeń „Aspekt”, Kwiaciarnia – Beata Bartos, Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Łazy, Biuro Handlowe „Merkury”, PKO Sa Oddział 1 w Łazach, Sklep Wielobranżowy – Katarzyna Kunert – Kijewska, Expert RTV AGD, Ryszard Kwaśniewski, Związek Hodowców Gołębi, Zakład Fryzjerski „Ania”, Piekarnia – Maciej Piekaj, Piekarnia – „Lisak”, Zakład mięsny – Pieprzycka, Jarosław Supernak, Piotr Olbrychowski, Piotr Żyła, Kwiaciarnia Ilona Janoska, Firma „Depilax”, „Ranczo Nati” – Rokitno Szlacheckie, CIS, UTW, Straże OSP z Gminy Łazy, "DORBUD", Skład Węgla – Henryk Janus, PHU PIKSEL, Dariusz Marzec, Błażej Koza, Ewa Kumor-Rudy, Andrzej Bednarczyk, "VIRTU", "Bombardier", Anna Jach.

NASI PARTNERZY

NASZ FESTIWAL

 

Miejski Ośrodek Kultury

moklazy.pl

 

ul. Kościuszki 5, 42-450 Łazy,

 

tel. (32) 67-29-453, 67-29-431

fax: (32) 67-29-453

e-mail: sekretariat@moklazy.pl

 

Biuletyn Informacji Publicznej:

bip.moklazy.pl