Dziś jest: 23 Lipiec 2019
Imieniny obchodzą:
Bogna, Brygida, Apolinary

   

Błąd
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 211

Statki powietrzne w Niegowoniczkach

Statki powietrzne w NiegowoniczkachDla wszystkich pasjonatów lotnictwa oraz amatorów biesiadowania  i dobrej zabawy Gmina Łazy, Miejski Ośrodek Kultury w Łazach i Park Wodny Jura przygotowały nie lada atrakcję. Już 22 sierpnia w Niegowoniczkach przy ulicy Sportowej odbędzie się JURAJSKI AEROPIKNIK połączony z aeropieczonkami.

 


Smakosze regionalnych specjałów mogą przynieść ze sobą garnki z pieczonkami, które będzie można upiec na przygotowanych do tego paleniskach. Nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych uczestników zabawy w postaci karuzeli i dmuchańców.

 

Organizatorzy zadbali również o to, aby miłośnicy statków powietrznych nie nudzili się. W programie przewidziano wystawy paralotni, motolotni, samolotów, wiatrakowców oraz helikopterów. Pokazy techniki powietrznej żeglugi połączone zostaną z piknikiem lotniczym, podczas którego o dobrą zabawę zadba zespół „Górolicki”.

 

Niegowonickiej biesiadzie towarzyszyć będzie koncert disco-dance zespołu „Ej”, a wieczorem zagra  gwiazda Polo.TV – DIN DONG. Plenerową imprezę zakończy zabawa pod gwiazdami.

NASI PARTNERZY

NASZ FESTIWAL

 

Miejski Ośrodek Kultury

moklazy.pl

 

ul. Kościuszki 5, 42-450 Łazy,

 

tel. (32) 67-29-453, 67-29-431

fax: (32) 67-29-453

e-mail: sekretariat@moklazy.pl

 

Biuletyn Informacji Publicznej:

bip.moklazy.pl