Dziś jest: 20 Luty 2019
Imieniny obchodzą:
Leon, Ludmiła, Eustachy

   

Niedziela pełna zabawy:)

ani1Dmuchańce, malowanie twarzy, konkursy i wesoła zabawa towarzyszyły niedzielnej akcji Miejskiego Ośrodka Kultury pod hasłem „Animacje na wakacje”, skierowanej dla najmłodszych. Dzieci mogły do woli korzystać z atrakcji przygotowanych z okazji wakacji.

 

Dla dzieci, które już z wakacji wróciły i dla tych, którzy dopiero wyjadą oraz dla wszystkich milusińskich, którzy tegoroczne letnie kanikuły spędzą w Łazach Miejski Ośrodek Kultury przygotował „Animacje na wakacje”. Program akcji składał się tylko z jednego punktu: zabawa!

 

Od godziny 16:00 w parku za budynkiem Miejskiego Ośrodka Kultury w Łazach na najmłodszych mieszkańców czekało moc atrakcji - dmuchańce, ścianka wspinaczkowa, zabawy, malowanie twarzy, bańki mydlane i wiele, wiele innych dziecięcych przyjemności. Dopisały atrakcje, nie zawiodła pogoda, przybyły także dzieci. Maluchy z rodzicami, babciami, dziadkami wypełnili licznie plac zabaw, dzięki czemu niedzielna impreza była wspaniałym rodzinnym popołudniem pełnym uśmiechu i radości. Dzieci, które odważnie stanęły do rywalizacji w konkursach otrzymały niespodzianki ufundowane przez firmę Oriflame. Słodkości nie szczędziła także kawiarnia Big aplle z Miejskiego Ośrodka Kultury, która obdarowała dzieci lodami.

 

FOTO: https://www.moklazy.pl/index.php/galeria/category/178-animacje-16-lipca

NASI PARTNERZY

NASZ FESTIWAL

 

Miejski Ośrodek Kultury

moklazy.pl

 

ul. Kościuszki 5, 42-450 Łazy,

 

tel. (32) 67-29-453, 67-29-431

fax: (32) 67-29-453

e-mail: sekretariat@moklazy.pl

 

Biuletyn Informacji Publicznej:

bip.moklazy.pl