Dziś jest: 20 Luty 2019
Imieniny obchodzą:
Leon, Ludmiła, Eustachy

   

Kino pod sufitem gwiazd:)

kino2017Sala kinowa w plenerze? Dlaczego nie. Wakacje sprzyjają różnym ciekawym przedsięwzięciom, a Kino pod gwiazdami w Łazach cieszy się od kilku lat dużym zainteresowaniem zarówno mieszkańców Gminy Łazy jak i gości z okolicy. W tym roku plenerowe kino zagościło do miasta 19 sierpnia.

 

Jak co roku na terenie Placu Dworcowego stanął ogromny ekran. Magia Kina pod gwiazdami przyciągnęła do Łaz miłośników kina, którzy zajęli wygodne miejsca na leżakach. Wraz z nadejściem zmroku rozpoczęła się wędrówka dzieci w krainę baśni. Najmłodsi kinomaniacy mieli możliwość cofnąć się dwa miliony lat wstecz, aby zobaczyć jak wyglądał początek życia człowieka i poznać historię ludzkości. Dowcipne dialogi, wysoki poziom animacji i uzupełniająca całość muzyka stworzyły bajkę, która bawiła zarówno dzieci jak i dorosłych.

 

To jednak nie koniec plenerowego relaksu. Dla widzów dorosłych Kino pod gwiazdami zaplanowało francuski humor w produkcji „Za jakie grzechy, dobry Boże”. Komedia lekka i przyjemna, przepełniona zabawnymi sytuacjami i celnymi ripostami. Twórcy filmu starali się w zabawny sposób przedstawić uprzedzenia rasowe i religijne. Czy plan się powiódł? O tym wiedzą tylko najwytrwalsi miłośnicy francuskiego kina, którzy około północy opuścili Plac Dworcowy w Łazach.

NASI PARTNERZY

NASZ FESTIWAL

 

Miejski Ośrodek Kultury

moklazy.pl

 

ul. Kościuszki 5, 42-450 Łazy,

 

tel. (32) 67-29-453, 67-29-431

fax: (32) 67-29-453

e-mail: sekretariat@moklazy.pl

 

Biuletyn Informacji Publicznej:

bip.moklazy.pl