Dziś jest: 20 Luty 2019
Imieniny obchodzą:
Leon, Ludmiła, Eustachy

   

Łazy w obiektywie! Wyjątkowa uroczystość!

1urWspólna fotografia mieszkańców Gminy Łazy wykonana. Mimo niesprzyjającej pogody akcja zorganizowana z okazji urodzin miasta osiągnęła zamierzony cel. Mieszkańcy Gminy Łazy pozowali do wspólnej fotografii, która będzie dostępna już wkrótce. Oprócz wykonania zdjęcia na jego uczestników czekało wiele atrakcji.

 

Przez cały czas trwania imprezy w Izbie Tradycji prezentowane były bajki dla dzieci pn. "W starym kinie" oraz wystawa aparatów sprzed lat. W holu Miejskiego Ośrodka Kultury zorganizowane zostało stanowisko fotograficzne, gdzie można było wykonać sobie sesje zdjęciowe. Na najmłodszych czekał także punkt malowania twarzy. Każdy mógł zapisać się na kartach historii i postawić swój ślad na specjalnie do tego celu przygotowanym banerze. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również przejażdżki Ekspresem Jurajskim.

 

Każdy uczestnik wspólnej fotografii mógł wziąć udział w losowaniu nagród, wśród których znajdował się telewizor 50-calowy. Na zakończenie imprezy jak na urodziny przystało goście zostali poczęstowani tortem.

 

Foto: https://www.moklazy.pl/index.php/galeria/category/183-lazy-w-obiektywie

NASI PARTNERZY

NASZ FESTIWAL

 

Miejski Ośrodek Kultury

moklazy.pl

 

ul. Kościuszki 5, 42-450 Łazy,

 

tel. (32) 67-29-453, 67-29-431

fax: (32) 67-29-453

e-mail: sekretariat@moklazy.pl

 

Biuletyn Informacji Publicznej:

bip.moklazy.pl