Dziś jest: 23 Luty 2019
Imieniny obchodzą:
Romana, Izabela, Damian

   

Zagraliśmy Orkiestrowo!

wosp2018styczenŁazy tradycyjnie zagrały z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Tegoroczna edycja znów rekordowa!!! 42 100 złotych w skarbonkach, do tego ponad 5 400 złotych z internetowych licytacji zebrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Łazach. Te kwoty z pewnością jeszcze wzrosną – podkreśla Krzysztof Grabowski ze sztabu WOŚP w Łazach. Co roku kwestujący w Łazach przekazują rekordowe kwoty na działalność Orkiestry.

 


W tym roku kwestowało w Łazach ponad 100 wolontariuszy w różnym wieku. Rekordzistą kolejny raz okazała się para kwestujących: pies ratownik ze swoim opiekunem. Zebrali oni 1600 złotych. To jeden z niewielu psów z identyfikatorem Orkiestry Jurka Owsiaka.

 

Finał WOŚP w Łazach zorganizowano na Placu przy Fontannie w centrum miasta. Wystąpiły dzieci i zaproszone zespoły: PROJEKT, ACOUSTIC DUO oraz FANCY A. Punktualnie o godz. 20.00 rozbłysło Światełko do Nieba.

 

Orkiestrowe granie w Łazach ma bardzo długą historię. Od samego początku akcję koordynuje sztab, który mieści się w Zespole Szkół im. prof. Romana Gostkowskiego.

 

Organizatorami tegorocznego finału WOŚP w Łazach były Zespół Szkół im. prof. Romana Gostkowskiego, MOK Łazy, Park Wodny „Jura” w Łazach oraz Urząd Miejski w Łazach. Patron medialny Echa Łaz.

NASI PARTNERZY

NASZ FESTIWAL

 

Miejski Ośrodek Kultury

moklazy.pl

 

ul. Kościuszki 5, 42-450 Łazy,

 

tel. (32) 67-29-453, 67-29-431

fax: (32) 67-29-453

e-mail: sekretariat@moklazy.pl

 

Biuletyn Informacji Publicznej:

bip.moklazy.pl