Dziś jest: 18 Marzec 2019
Imieniny obchodzą:
Anzelm, Cyryl, Edward

   

Muzyczny Koncert wieńczący rok edukacji artystycznej 2017/2018

PALAKTmalyMOKPrezentajceKażdego roku w Miejskim Ośrodku Kultury w Łazach prowadzona jest efektywna edukacja artystyczna. Bardzo różnorodna oferta, wykorzystująca nowoczesne technologie sprawia, że z oferty edukacyjnej korzysta bardzo duża ilość uczestników. Od października do czerwca szlifują warsztat artystyczny i rozwijają talent pod okiem profesjonalnych instruktorów. Niektórzy od podstaw, niektórzy z roku na rok pokonują kolejny etap edukacji. Czerwiec to miesiąc wieńczący rok edukacji artystycznej. Z wielką radością zapraszamy na Koncert "Popołudniowy Koktajl Muzyczny", w którym wystąpią uczestnicy zajęć. Koncert odbędzie się 21 czerwca, w sali widowiskowej o godzinie 17.00. Udział bezpłatny.

Informujemy, że podczas Koncertu będzie fotograficzne i filmowe rejestrowanie Państwa wizerunku na potrzeby komunikowania wydarzenia w mediach. Zgodę zawsze mogą Państwo odwołać.
Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody na utrwalenie Państwa wizerunku prosimy o informację: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub osobiście: Miejski Ośrodek Kultury w Łazach, ul. Kościuszki 5.

NASI PARTNERZY

NASZ FESTIWAL

 

Miejski Ośrodek Kultury

moklazy.pl

 

ul. Kościuszki 5, 42-450 Łazy,

 

tel. (32) 67-29-453, 67-29-431

fax: (32) 67-29-453

e-mail: sekretariat@moklazy.pl

 

Biuletyn Informacji Publicznej:

bip.moklazy.pl