Dziś jest: 18 Marzec 2019
Imieniny obchodzą:
Anzelm, Cyryl, Edward

   

Wizyta bajkowych postaci w Łazach czyli Dzień Dziecka z Myszką Mickey

0ddWizyta gości – bohaterów z bajek dla dzieci, niespodzianki, wspólne zabawy, konkurencje i konkursy złożyły się na tegoroczny Dzień Dziecka w Łazach. Dopisała pogoda, dopisali także najmłodsi milusiński, którzy z wielką radością oraz ciekawością korzystały z specjalnie dla nich przygotowanych atrakcji.

 

1 czerwca w Łazach obchodzony był radośnie, wesoło i kolorowo. Nie mogło być inaczej, gdyż Dzień Dziecka to szczególne święto, które wymaga niecodziennej oprawy. Teren wokół Miejskiego Ośrodka Kultury opanowały dzieci, dlatego przez całe piątkowe popołudnie tętnił życiem
„ Z okazji Dnia Dziecka przygotowaliśmy dla najmłodszych szereg atrakcji, które czekały na dzieci w sąsiedztwie Miejskiego Ośrodka Kultury w Łazach, w parku miejskim na tyłach budynku MOK. Nie zabrakło dmuchańców, wspólnej zabawy z animatorem, malowania twarzy, rysunków na betonie, baniek w rozmiarze XXL, modelowania balonów i ciekawych eksperymentów. Pojawili się także bohaterowie z bajek” – zdradził Grzegorz Piłka, dyrektor MOK Łazy.

 

O tym, jak trafione okazały się propozycje dla najmłodszych pokazała frekwencja uczestników zabawy, która przerosła oczekiwania organizatorów. Największa kolejka ustawiła się do dmuchanych zamków, które zawsze sprawiają maluchom wiele frajdy i radości. Dużym zainteresowaniem cieszył się punkt malowania buziek oraz modelowanie balonów. Dzieci bardzo chętnie podejmowały także wyzwania i uczestniczyły w grach i zabawach z animatorem, który przyjechał do Łaz z workiem pełnym pomysłów. Nietuzinkowym pomysłem była gigantyczna gra, w której w roli głównej wystąpili najmłodsi.

 

Na zakończenie radosnego popołudnia na wszystkich czekał festiwal maniek mydlanych oraz pokaz bańkowej iluzji, który zachwycił nie tylko najmłodszych, ale również tych nieco starszych uczestników zabawy. Dla osób, którzy nie osiągnęli jeszcze największego poziomu emocji został przygotowana zabawa w zamykanie w tęczowej bańce mydlanej w rozmiarze XXL.

 

Pełne wrażeń popołudnie zapewnili animatorzy z „Niezapominajki” z Poręby. Organizatorami Dnia Dziecka w Łazach był Urząd Miejski w Łazach oraz Miejski Ośrodek Kultury w Łazach.

 

Foto: https://www.moklazy.pl/index.php/galeria/category/221-dzien-dziecka

 

(Źródło: FB Echa Łaz)

NASI PARTNERZY

NASZ FESTIWAL

 

Miejski Ośrodek Kultury

moklazy.pl

 

ul. Kościuszki 5, 42-450 Łazy,

 

tel. (32) 67-29-453, 67-29-431

fax: (32) 67-29-453

e-mail: sekretariat@moklazy.pl

 

Biuletyn Informacji Publicznej:

bip.moklazy.pl