Dziś jest: 23 Sierpień 2019
Imieniny obchodzą:
Róża, Apolinary, Filip

   

Wspaniały Koncert Karnawałowy za nami!

karnawalowy3 lutego w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Łazach odbył się Koncert Karnawałowy Artystom towarzyszyła Jurajska Orkiestra Kameralna pod dyrekcją Leopolda Stawarza koncertująca m.in. z udziałem muzyków z Gminy Łazy.

3 lutego o godzinie 17:00 rozpoczął się Koncert, który na długo zostanie zapamiętany przez publiczność. Wspaniała muzyka oraz wyjątkowa atmosfera, a to wszystko dzięki Jurajskiej Orkiestrze Kameralnej z udziałem solistów i muzyków, którzy wystąpili pod dyrekcją Leopolda Stawarza. Na scenie wystąpiło wielu artystów od lat związanych z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Łazach: m. in. Andrzej Kaim, Olimpia Karbownik, Joanna Janus, Karol Hadrych, Marcin Szlachta oraz debiutanci.

W wypełnionej do ostatniego miejsca sali widowiskowej można było usłyszeć piękne arie oraz duety znanych operetek i musicali. Z głośników popłynęły dźwięki „Thing of me” w wykonaniu Joanny Janus, „On my own” zaśpiewaną przez Aleksandrę Płóciennik oraz „I’ll never love again”, którą zaprezentowała Magdalena Łągiewka. Nie zabrakło również polskich piosenek tj. „To mój czas” Alicji Paduli, „Wcale nie, ależ tak” Julii i Wiktorii Szlachty czy też „Pszczółki Mai” Karola Hadrycha. Nieco taneczne i popowe rytmy przeplatały klasyczne brzmienia, które mistrzowsko wykonała Jurajska Orkiestra Kameralna. Nie zabrakło arii operetkowych w wykonaniu Anity Maszczyk, Leopolda Stawarza, Olimpii Karbownik i Marcina Szlachty. Z dużym aplauzem publiczności spotkała się piosenka „Feelings” w wykonaniu Joanny Kołton i Grzegorza Piłki. Koncert poprowadzili: Anita Maszczyk i Grzegorz Piłka.

 

FOTO: https://www.moklazy.pl/index.php/galeria/category/237-rok-2019

 

Agnieszka Seweryn

NASI PARTNERZY

NASZ FESTIWAL

 

Miejski Ośrodek Kultury

moklazy.pl

 

ul. Kościuszki 5, 42-450 Łazy,

 

tel. (32) 67-29-453, 67-29-431

fax: (32) 67-29-453

e-mail: sekretariat@moklazy.pl

 

Biuletyn Informacji Publicznej:

bip.moklazy.pl