Dziś jest: 21 Maj 2019
Imieniny obchodzą:
Tymoteusz, Wiktor, Kryspin

   

Super Ferie z MOK w Łazach

1ferieW dniach 11-24 lutego w Miejskim Ośrodku Kultury w Łazach odbyło się wiele ciekawych zajęć edukacyjnych i artystycznych dla dzieci i młodzieży w ramach zimowego wypoczynku.

 

W zajęciach wzięło udział blisko kilkaset dzieci z terenu całej gminy. W ramach ferii zorganizowano warsztaty: misja robotyka oraz warsztaty ceramiczne. Zajęcia cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, a zaangażowanie uczestników w zajęciach było ogromne.

 

Dużym zainteresowaniem cieszyły się edukacyjne spektakle teatralne oraz bajki dla dzieci. Bardzo duża liczba dzieci przybyła na pokaz iluzji w wykonaniu Pana Magicznego. 16 lutego odbył się turniej szachowy, która przyciągnął liczną grupę miłośników królewskiej gry.
W specjalnie przygotowanej sali zabaw, dzieci do woli mogły wyskakać się na dmuchańcach.

 

Ferie zakończyło wydarzenie Quiz Show - teleturnieje. Propozycja, która została po raz pierwszy zorganizowana w Łazach przez Centrum Promocji cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. Wydarzenie miało charakter integracyjny, bowiem podczas wspólnej zabawy spotkali się przedstawiciele wszystkich sołectw z Łaz.

 

Akcja Zima 2019 - "Bezpieczne ferie w mieście" została dofinansowana w ramach Gminnego Programu Przeciwdziałania Narkomanii.

 

Foto: https://www.moklazy.pl/index.php/galeria/category/237-rok-2019

NASI PARTNERZY

NASZ FESTIWAL

 

Miejski Ośrodek Kultury

moklazy.pl

 

ul. Kościuszki 5, 42-450 Łazy,

 

tel. (32) 67-29-453, 67-29-431

fax: (32) 67-29-453

e-mail: sekretariat@moklazy.pl

 

Biuletyn Informacji Publicznej:

bip.moklazy.pl