Dziś jest: 23 Lipiec 2019
Imieniny obchodzą:
Bogna, Brygida, Apolinary

   

W Ogniu Dobra dla SYLWKA

SYLWEKMOKPrzed nami wspaniała inicjatywa oddolna.Temat bardzo ważny, który już kiedyś poruszała jednostka OSP Rokitno Szlacheckie udostępniając prośbę o 1% podatku. Dlaczego temat ten jest tak ważny? Bo chodzi tu o życie człowieka. Jeden ze strażaków, a dokładnie strażak OSP Niegowonice - Sylwester cierpi na idiopatyczne włóknienie płuc i czeka na przeszczep.

 

 

Czując się zobowiązani aby pomóc, Jendostka OSP Rokitno wraz z Burmistrzem Łaz Maciejem Kaczyńskim, wpadła na pomysł aby zorganizować festyn/koncert charytatywny. Podczas tego wydarzenia do puszek będą zbierane pieniądze które w całości zostaną przekazane na leczenie.

 

Na festynie będzie czekało wiele atrakcji tj: dmuchańce, malowanie twarzy, pokazy strażackie w tym pokaz sprzętu hydraulicznego (ratowniczego), licytacje, konkursy, fotobudka i wiele innych.

 

Serdecznie zapraszamy 31 maja (piątek) o godzinie 16.00 na plac przy fontannie w Łazach. Prosimy o liczne przybycie na koncert "W ogniu dobra dla Sylwka", w którym wystąpią finaliści NASZ TALENT z udziałem Orkiestry Instrumentalnej.

NASI PARTNERZY

NASZ FESTIWAL

 

Miejski Ośrodek Kultury

moklazy.pl

 

ul. Kościuszki 5, 42-450 Łazy,

 

tel. (32) 67-29-453, 67-29-431

fax: (32) 67-29-453

e-mail: sekretariat@moklazy.pl

 

Biuletyn Informacji Publicznej:

bip.moklazy.pl