Dziś jest: 21 Październik 2020
Imieniny obchodzą:
Halki, Filipa, Przybysława

   

Tworzymy, realizujemy, nagrywamy

KapelaPo raz kolejny mamy przyjemność pokazać, że w niecodziennych a zarazem innych dla nas czasach można realizować działalność artystyczną w ośrodkach kulturalnych. Tym samym, dzięki kreatywnym działaniom osób zaangażowanych w życie kulturalne, staramy się wdrażać nasze pomysły a co za tym idzie aktywizować środowisko muzyczne naszego regionu.

 

 

Mając na uwadze rozwój artystyczny mieszkańców Łaz, w szczególności dzieci i młodzieży, wychodzimy naprzeciw obecnej sytuacji. Wykorzystując nowoczesne technologie realizujemy nasz najnowszy projekt dotyczący nagrania płyty z utworami muzycznymi wykonywanymi przez Zespół Tańca Ludowego „Niezapominajka” oraz Kapelę Znad Czarnej Przemszy”. Na dzień dzisiejszy nie chcemy w pełni zdradzać co to będzie za płyta. Niebawem po zakończeniu całości projektu wszyscy się o tym dowiemy. W chwili obecnej jesteśmy po pierwszym etapie, nagrania ścieżek instrumentalnych przez kapelę - mówi Grzegorz Piłka, dyrektor MOK w Łazach.

 

Projekt jest realizowany we współpracy z Stowarzyszeniem Inicjatyw Twórczych „Kulturniak” w Łazach, dzięki pozyskanej przez nich dotacji z Urzędu Miejskiego w Łazach.

 

Zdjęcia z nagrań kapeli - kliknij

NASI PARTNERZY

NASZ FESTIWAL

 

Miejski Ośrodek Kultury

moklazy.pl

 

ul. Kościuszki 5, 42-450 Łazy,

 

tel. (32) 67-29-453, 67-29-431

fax: (32) 67-29-453

e-mail: sekretariat@moklazy.pl

 

Biuletyn Informacji Publicznej:

bip.moklazy.pl