Dziś jest: 30 Wrzesień 2020
Imieniny obchodzą:
Wera, Zofia, Honoriusz

   

Już jest - Album Studyjny "Nasz Talent Łazy 2020"

NTCD2Zakończyliśmy prace nad wyjątkową płytą, która podsumowuje drugą edycję łazowskiego konkursu wokalnego „Nasz Talent”. Festiwalu, który jest szansą dla młodych utalentowanych śpiewaków z terenu Gminy Łazy.

 

Tegoroczna edycja konkursu ze względu na pandemię była inna. Przesłuchania przerwała epidemia, teraz dokończyliśmy ten projekt. W precastingu konkursu wyłoniliśmy 25 wokalistów w różnych grupach wiekowych, od przedszkolaka po studentów. Jednak pandemia uniemożliwiła nam organizację koncertu finałowego, takiego jak w zeszłym roku. Tym samym, wspólnie z Małą Akademią Gitary, która jest współorganizatorem konkursu, postanowiliśmy w takiej sytuacji wydać płytę z występami finalistów. Nagrania zrealizowaliśmy w naszej siedzibie. Płyta „Nasz Talent – Łazy 2020” jest z pewnością warta wielokrotnego odsłuchania. To 25 utworów polsko i anglojęzycznych. Wśród nich są piosenki dziecięce, utwory z bajek, nie zabrakło także znanych przebojów.

 

Również od dnia dzisiejszego, każdego wieczoru, na naszym profilu FB będziemy prezentować nagranie video z występami uczestników konkursu „Nasz Talent – Łazy 2020”.

 

Projekt "Nasz Talent Łazy 2020" realizowany jest z Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Organizatorami Festiwalu „Nasz Talent” są: Urząd Miejski w Łazach, Miejski Ośrodek Kultury w Łazach oraz Mała Akademia Gitary w Myszkowie.

NASI PARTNERZY

NASZ FESTIWAL

 

Miejski Ośrodek Kultury

moklazy.pl

 

ul. Kościuszki 5, 42-450 Łazy,

 

tel. (32) 67-29-453, 67-29-431

fax: (32) 67-29-453

e-mail: sekretariat@moklazy.pl

 

Biuletyn Informacji Publicznej:

bip.moklazy.pl