Dziś jest: 29 Listopad 2020
Imieniny obchodzą:
Błażej, Walter, Fryderyk

   

Komunikat

infomok

Informujemy, że po raz kolejny zmuszeni jesteśmy do zastosowania ograniczeń w naszej działalności. Jest to dla nas bardzo trudny krok, mając na uwadze to, że jeszcze tak niedawno nasz ośrodek tętnił życiem pełnym edukacji kulturalno – artystycznej. W związku z tym, w oparciu o aktualne przepisy dotyczące stanu epidemii związanej z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2informujemy, że Miejski Ośrodek Kultury w Łazach w chwili obecnej działa w następującym zakresie, tj. :

 

- dotychczasowe zajęcia stacjonarne: nauki gry na instrumentach, śpiewu, języka angielskiego, plastyczne, odbywają się aż do odwołania w formie „online” i są realizowane wyłącznie dla osób zainteresowanych wg ustaleń z instruktorem zajęć,

 

 

- w dalszym ciągu zawiesza się aż do odwołania następujące zajęcia: Zespół Tańca Ludowego „Niezapominajka”, Zespół wokalny „ŚpiewoNutki”, Zespół wokalny „Śpiewoludki”, Taniec Nowoczesny, Rytmika, Chór Semafor, zajęcia teatralne,

 

 

- zaleca się aby interesanci kontaktowali się głównie telefonicznie 32 67 29 453 lub drogą elektroniczną e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

 

 

Tym samym mając na uwadze nasze wspólne dobro prosimy pamiętać o wszelkich zasadach bezpieczeństwa obowiązujących na terenie Miejskiego Ośrodka Kultury. Przebywając w obiekcie należy:

• nosić osłonę nosa i ust (maseczkę/przyłbicę),

• po wejściu do budynku należy zdezynfekować dłonie,

• zachować bezpieczną odległość od innych osób przebywających w obiekcie,

• ograniczyć do niezbędnego minimum czas pobytu w obiekcie.

 

 

Liczymy na Państwa wyrozumiałość oraz zachęcamy do śledzenia strony internetowej www.moklazy.pl i Facebooka, gdzie na bieżąco będziemy zamieszczać informacje dotyczące dalszej działalności. Mamy nadzieję, że już za niedługo będziemy mogli się spotkać w tzw. „realu” i z powrotem z wielkim entuzjazmem tworzyć naszą lokalną kulturę.

 

 

 

 

 

NASI PARTNERZY

NASZ FESTIWAL

 

Miejski Ośrodek Kultury

moklazy.pl

 

ul. Kościuszki 5, 42-450 Łazy,

 

tel. (32) 67-29-453, 67-29-431

fax: (32) 67-29-453

e-mail: sekretariat@moklazy.pl

 

Biuletyn Informacji Publicznej:

bip.moklazy.pl