Dziś jest: 25 Kwiecień 2019
Imieniny obchodzą:
Marek, Jarosław, Wasyl

   

Wyróżnienie "Kulturniak" w latach 2008 - 2015

Kulturniak 2015

kulturniakmokPo raz ósmy w Miejskim Ośrodku Kultury w Łazach odbyła się gala "Kulturniak" czyli przedsięwzięcie, które corocznie jest organizowane w celu podziękowania firmom, instytucjom i osobom prywatnym zaangażowanym w pomoc dla działań kulturalnych Gminy Łazy.  

Czytaj więcej...

Kulturniak 2014

glownekulturniakSiódma edycja gali „Kulturniak” organizowanej przez Miejski Ośrodek Kultury w Łazach przeszła do historii. Uroczysta gala odbyła się 26 października w zmodernizowanej sali widowiskowej, na którą łazowska instytucja kultury pozyskała środki finansowe z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Czytaj więcej...

Kulturniak 2013

Kulturniak 2013Gromkimi brawami zakończył się koncert galowy w Miejskim Ośrodku Kultury w Łazach, podczas którego wręczono honorowe nagrody – Kulturniak 2013. Koncert poprowadził jak zawsze duet Gabriela Kaczyńska i Grzegorz Piłka.

Czytaj więcej...

Kulturniak 2012

Kulturniak 2012

Już po raz piąty w Łazach zostały wręczone „Kulturniaki” - nagrody Miejskiego Ośrodka Kultury w Łazach. Koncert galowy odbył się w niedzielę, 18 listopada. W trakcie uroczystości przed zgromadzoną publicznością wystąpiła Orkiestra Koncertowa pod dyrekcją Michała Rusa wraz z solistami Studia Piosenki prowadzonego przez Leopolda Stawarza. Młodzi artyście zaprezentowali europejską muzykę rozrywkową.

Czytaj więcej...

Kulturniak 2011

Kulturniak 2011Gasną światła, wchodzi orkiestra, przy fortepianie siada Marcin Mogiła. Wkrótce w sali rozbrzmiewa Scherzo h-moll op.20 Fryderyka Chopina. Tak w niedzielę, 20 listopada rozpoczęła się uroczysta gala, podczas której rozdano prestiżowe nagrody dla firm i osób wspierających Miejski Ośrodek Kultury w Łazach. Koncert poprowadził Grzegorz Piłka, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Łazach i Gabriela Kaczyńska-Lipś, dziennikarka Polskiego Radia Katowice.

Czytaj więcej...

Kulturniak 2010

Kulturniak 2010Kultura jest czynnikiem pozwalającym odróżnić jeden naród od drugiego. Współcześnie, kulturę polską tworzą nie tylko jednostki ale i wydarzenia dziejące się w dużych i małych miastach, wsiach, gminach i powiatach, w które zaangażowane są Gminne oraz Miejskie Ośrodki Kultury. Chcąc podziękować wszystkim osobom wspierającym przedsięwzięcia realizowane przez MOK w Łazach, od 2008 roku przyznawane są statuetki – tzw. „Kulturniaki”. Podczas tegorocznej gali wręczono aż 15 wyróżnień.

Czytaj więcej...

Kulturniak 2009

Kulturniak 2009Koncert z okazji Narodowego Święta Niepodległości jaki miał miejsce 11 listopada w Miejskim Ośrodku Kultury w Łazach, na trwałe zapisze się w pamięci jego uczestników. A wszystko to dzięki wspaniałemu występowi artystów a także wręczeniu wyróżnień - Kulturniak 2009, czyli nagród przyznawanych przez łazowski ośrodek za „szczególne wspieranie przedsięwzięć artystycznych i kulturalnych oraz tworzenie warunków finansowych i rzeczowych do działalności instytucji”.

Czytaj więcej...

Kulturniak 2008

Kulturniak 2008

Inauguracja roku kulturalnego stała się idealną okazją do wręczenia Kulturniaków 2008 czyli nagród firmom oraz instytucjom, które wykazały największy wkład w życie kulturalne całej Gminy. Jesteście Państwo mecenasami życia kulturalnego w naszej gminie – podkreślił Burmistrz Maciej Kaczyński w swoim wystąpieniu. Dziękuję Wam bardzo za to, co robicie dla tych młodych ludzi, którzy dzięki waszemu wsparciu mogą się stale rozwijać.

Czytaj więcej...

NASI PARTNERZY

NASZ FESTIWAL

 

Miejski Ośrodek Kultury

moklazy.pl

 

ul. Kościuszki 5, 42-450 Łazy,

 

tel. (32) 67-29-453, 67-29-431

fax: (32) 67-29-453

e-mail: sekretariat@moklazy.pl

 

Biuletyn Informacji Publicznej:

bip.moklazy.pl