Dziś jest: 19 Październik 2018
Imieniny obchodzą:
Ireny, Kleopatry, Jana

Kulturniak 2015

kulturniakmokPo raz ósmy w Miejskim Ośrodku Kultury w Łazach odbyła się gala "Kulturniak" czyli przedsięwzięcie, które corocznie jest organizowane w celu podziękowania firmom, instytucjom i osobom prywatnym zaangażowanym w pomoc dla działań kulturalnych Gminy Łazy.

W ramach Gali "Kulurniak" odbył się koncert piosenek Anny German. Wraz z Zawierciańską Młodzieżową Orkiestrą Kameralną pod dyrekcją Leopolda Stawarza i Michała Rusa wystąpili znakomici soliści: Joanna Janus, Natalia Skręt, Agnieszka Łazarowicz, Marcelina Miśta, Julianna Frącisz, Aleksandra Szpor, Julia Bednarz, Olga Kornobis, Michał Stefaniak, Andrzej Kaim. Solistom towarzyszył Licealny Chór Kameralny "Tutti" pod dyrekcją Barbary Czajkowskiej.

NASZ FESTIWAL

Miejski Ośrodek Kultury