Dziś jest: 23 Czerwiec 2021
Imieniny obchodzą:
Wanda, Józef, Albin

   

Aktualności

Studio Edukacji Muzycznej zaprasza!

prezentacjeletnieW najbliższy czwartek o godzinie 17.00 w sali widowiskowej MOK odbędą się prezentacje instrumentalistów i wokalistów uczęszczających na zajęcia w ramach Studia Edukacji Muzycznej w Miejskim Ośrodku Kultury w Łazach. Wystąpią instrumentaliści w klasie gitary, pianina, keyboardu, skrzypiec oraz akordeonu jak również soliski z klasy wokalnej. Ilość miejsc ograniczona. Tel. 790 803 444.

Amelia KITA i Anna WOLSKA Laureatkami Ogólnopolskiego Konkursu Wokalnego

AmeliaAniaW Siemianowicach Śląskich odbył się VII finał konkursu wokalnego "Mikrofon Siemiona". Spośród 120 uczestników, solistki ze Studia Edukacji Muzycznej w MOK w Łazach - Amelia Kita oraz Anna Wolska znalazły się w gronie 12 finalistów. 20 czerwca w Parku Tradycji w Siemianowicach Śląskich odbył się wielki finał, w którym komisja Jury przyznała II miejsce dla Amelii Kity oraz wyróżnienie dla Anny Wolskiej.

Czytaj więcej...

Inaugruacja wakacji w Łazach - Lato z Kulturą!

Lato120 czerwca na Osiedlu Podlesie w Łazach odbył się rodzinny piknik z okazji przywitania wakacji. Impreza rozpoczęła się teatrzykiem dla dzieci. Po zakończeniu spektaklu dzieci miały możliwość skorzystania z animacji, które zostały dla nich przygotowane przez aktorów i animatorkę. W ramach plenerowego wydarzenia zorganizowany został także koncert muzyków i wokalistów z Gminy Łazy. W gminnej inicjatywie "Lato z kulturą" czynny udział wzięli przedstawiciele Fundacji św. Józefa, którzy razem z dziećmi przygotowali występ artystyczny.

Czytaj więcej...

LATO z KULTURĄ

LATOzKULTURALato, lato, lato czeka, a wraz z latem czeka...IMPREZA!!!Zapraszamy w najbliższą niedzielę. Startujemy o 16.00. Skwerek przy ul. Częstochowskiej (ZDMS). Moc atrakcji, występy artystyczne, animacje, zabawy. Czekamy na WAS!

Wakacyjne Warsztaty Programowania

wakacyjnewarsztatyMOKRuszają zapisy do pierwszej propozycji Miejskiego Ośrodka Kultury w Łazach, w ramach AKCJI LATO 2021. Tytani Programowania zapraszają dzieci i młodzież. Nowoczesne technologie, robotyka oraz mechatronika. Programista minecraft, Programista roblox studio, Programista scratch. Informacje szczegółowe - tel. 604 428 590. Zapisy na stronie www.tytaniprogramowania.pl

Pary Taneczne z MOK w Łazach z sukcesami w Ogólnopolskim Turnieju Tańców Polskich

DobczyceW sobotę 12.06. w Dobczycach odbył się w  VIII Ogólnopolski Turniej Tańców Polskich "O Dobczycką Kozę", w którym swój udział wzięło 15 ośrodków tanecznych reprezentowanych przez  85 par. W tym Turnieju wzięły udział  dwie pary z Zespół Tańca Ludowego "Niezapominajka" z MOK w Łazach. Było to wielkie wyzwanie dla naszych par ponieważ po długiej przerwie i niepełna miesiącu treningów powrót do realizacji na parkiecie jest swojego rodzaju odwagą - mówią instruktorzy zespołu. Aleksandra Krzystańska i Maciej Kasperski zatańczyli w ćwierćfinale kat.II c Łucja Wróbel i Jakub Kasperski wytańczyli sobie półfinał w tej samej kategorii. WIELKIE GRATULACJE!!!

Rodzinnie, Muzycznie, Widowiskowo! - Dzień Dziecka pełen usmiechu!

1DDMnóstwo pozytywnej energii, radości, uśmiechu i wesołej zabawy towarzyszyło Dniu Dziecka, który odbył się w niedzielne popołudnie w parku za Miejskim Ośrodkiem Kultury w Łazach. Dmuchańce, malowanie buzi, animacje dla dzieci, rywalizacja sportowa, pokazy strażackie, pokazy taneczne, prezentacja zawodników Jurajskiej Akademii Sportu oraz występy artystów z Miejskiego Ośrodka Kultury w Łazach to atrakcje, które towarzyszyły wyjątkowemu dniu adresowanemu nie tylko do dzieci, ale do całych rodzin.

Czytaj więcej...

Rodzinny Dzień Dziecka!

DDPlakatfbmokDrogie Dzieciaczki! Drodzy Rodzice! 30 maja szykujcie się na super zabawę! Wszystko bezpłatnie dla WAS! Moc atrakcji - animacje, dmuchańce, bieg "jestem na medal", występy artystyczne, strefa rozrywki. Wszystko odbędzie się w Parku za Miejskim Ośrodkiem Kultury w Łazach. Startujemy o 16.00. Kulturalne inicjatywy dla WAS!

NASI PARTNERZY

NASZ FESTIWAL

 

Miejski Ośrodek Kultury

moklazy.pl

 

ul. Kościuszki 5, 42-450 Łazy,

 

tel. (32) 67-29-453, 67-29-431

fax: (32) 67-29-453

e-mail: sekretariat@moklazy.pl

 

Biuletyn Informacji Publicznej:

bip.moklazy.pl