Ustawienia

Gramy z Orkiestrą

Ocena 0/5

28 stycznia po raz kolejny w Łazach zabrzmi Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy  Spotkamy się z Wami w podobnie jak w ubiegłym roku wielu miejscach.

Od 12:00 do 16:00 koniecznie odwiedźcie nas w budynku KTS (Łazy, ul Spółdzielcza 2), gdzie czeka na Was coś wyjątkowego!
wystawa fotograficzna "Łazy from the sky",
- turniej szachowy,
- naleśnikowe love,
- maraton ZUMBY dla dzieci,
- Strefa dla dzieci: warkoczyki i tatuaże
- Badanie wad podstawy dzieci
- speed ball z KSS ROYAL,
- festiwal LEGO,
- marsz nordic walking,
- Centurianie morsują z WOŚP.

Po południu od godziny 16.00 widzimy się na parkingu przed MOK Łazy, tu Finał rozkręci się na całego. Dla uczestników przewidziano:
- muzyczne atrakcje,
- licytacje niezwykłych rzeczy od wyjątkowych darczyńców,
- grochówka z kuchni polowej,
- atrakcje dla najmłodszych,
- strefa gastronomiczna,
- światełko do nieba.

Ważne newsy o łazowskim finale!
- w tym roku posiadamy TERMINAL PŁATNICZY, zatem będziemy mieli możliwość wpłaty w licytacjach i nie tylko przy pomocy elektronicznych środków płatniczych,
- od rana w naszej gminie będzie kwestowało 100 wolontariuszy
- stacjonarne puszki czekają na Was w kilku miejscach naszej gminy.