Logo MOK Łazy

Nordalia z Piosenką

Ocena 0/5

Serdecznie zapraszamy na koncert pn. "NORDALIA Z PIOSENKĄ" odbędzie się 3 listopada, o godz. 18.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Łazach. W koncercie udział wezmą soliści z terenu gminy Łazy oraz Powiatu Zawierciańskiego a także zaproszeni gości, którzy zaprezentują przeboje wykonywane przez zespoły muzyczne pochodzące z państw skandynawskich. Jednym słowem nie zabraknie utworów zespołów takich jak Ace of Base, Roxette czy też ABBA. 

Koncert realizowany jest przez Stowarzyszenie Inicjatyw Twórczych "Kulturniak" w ramach projektów zewnętrznych realizowanych przy współudziale środków finansowych Powiatu Zawierciańskiego oraz Gminy Łazy.      

Zdjęcie do Nordalia z Piosenką

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności