Logo MOK Łazy
Powróć do: Płyty CD

Patrycja Gotfryd

Debiutancki album "Kiedy umrę kochanie.." Patrycji Gotfryd, to jedna z płyt znajdujących się w naszym wydawnictwie.Płyta jest utrzymana w spokojnym klimacie, który kształtuje gitara i wokal. Można usłyszeć na niej autorskie utwory artystki oraz muzykę napisaną przez nią do wierszy.

Patrycja to wokalistka, gitarzystka a także autorka swoich piosenek. Jak sama o sobie mówi:....„Pasja do tworzenia muzyki zrodziła się dosyć dawno, ale nie miałam na tyle odwagi, żeby publikować swoje utwory. Już od przedszkola podobały mi się gitary. Zaczęło się od zwykłych zabawek, a skończyło na prawdziwym instrumencie. Z czasem zaczęłam pisać muzykę i teksty, którymi staram się wyrazić własne emocje i przekazać publiczności ważne dla mnie wartości. Staram się dużo czytać tekstów o różnej tematyce, ale inspirację czerpię również z codziennego życia” – mówi Patrycja Gotfryd.
Patrycję możemy zobaczyć  podczas licznych przedsięwzięć organizowanych przez nasz ośrodek. Zapraszamy także bezpośrednio na jej stronę internetową: www.gotfrydpatrycja.pl

Płyta Patrycja Gotfryd