Logo MOK Łazy

Mazurek i Baba Wielkanocna za nami

Ocena 0/5

A my powróćmy raz jeszcze pamięcią do świątecznych wypieków i specjałów, które z pewnością znalazły się na niejednym wielkanocnym stole. A wszystko to za sprawą konkursu dla Kół Gospodyń Wiejskich i Klubów Seniora  "Mazurek i Baba Wielkanocna"  organizowanego przez nasz ośrodek.

Komisja konkursowa, Agnieszka Piekaj, Patrycja Nowak - Cukiernia "KARPATKA" oraz Marek Ocetek - Hotel "Zawiercie" dokonali oceny zgłoszonych wypieków i przyznali następujące nagrody i wyróżnienia: I miejsce - KGW "Dolomitki" Chruszczobród, II miejsce - KGW Niegowonice, III miejsce - KGW "Jura" Niegowoniczki, wyróżnienia - KGW Wiesiółka, KGW Grabowa, KGW Ciągowice, Klub Seniora "Semafor" Łazy.

Uczestnikom serdecznie gratulujemy.    

Galeria zdjęć

Mazurek i Baba Wielkanocna za nami 9 Mazurek i Baba Wielkanocna za nami 8 Mazurek i Baba Wielkanocna za nami 7 Mazurek i Baba Wielkanocna za nami 6 Mazurek i Baba Wielkanocna za nami 5 Mazurek i Baba Wielkanocna za nami 4 Mazurek i Baba Wielkanocna za nami 3 Mazurek i Baba Wielkanocna za nami 2 Mazurek i Baba Wielkanocna za nami 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności